Lista produktów producenta: DBramante1928

DBramante1928 to produkty projektowane w Danii, wykonane z najlepszej jakości skóry indyjskiej przy zachowaniu wartości jakie cechują produkty tej marki czyli trwałość, wytrzymałość, funkcjonalność i styl. Połączenie międzynarodowego zaplecza w postaci rzemieślników i projektantów pozwala dostarczać produkty, które cechuje estetyka i ochrona mobilnych urządzeń oraz szyk i elegancja połączona z funkcjonalnością.
Nazwa Dbramante1928 została zaczerpnięta od imienia i nazwiska renesansowego architekta i malarza Donato Bramante. Produkty, które produkuje Dbramante1928 czerpią swój charakter ze spuścizny jaką zostawił po sobie ten niezwykle utalentowany artysta (zaprojektował miedzy innymi bazylikę św. Piotra w Rzymie). Donato Bramante jest też uważany za mistrza „boskiej proporcji” w sztuce, na bazie której projektowane są produkty DBramante1928 w przekonaniu iż ta proporcja jest estetycznie najlepsza.
DBramante1928 to produkty na telefony komórkowe jak i na laptopy oraz tablety wykonane z najwyższej jakości skóry w stylu, który podkreśla i jakość premium, wyróżniając się na tle konkurencji.

1 - 24 z 162 przedmiotów
1 - 24 z 162 przedmiotów

Darmowa wysyłka na wszystkie zakupy oraz darmowy zwrot