Lista produktów producenta: Belkin

Belkin International tworzy produkty, które pomagają ludziom uświadomić sobie moc technologii i uczynić ich życie lepszym, łatwiejszym i bardziej satysfakcjonującym. Dziś nazwa kojarzona jest głównie z efektownymi etui Belkin, ale to tylko fragment działalności tej marki. Głównym mottem jest: „Wszytko po to, aby ludziom żyło się lepiej oraz przyjemniej” – hasło realizowane jest od samego początku powstania firmy, sięgającego początku lat dziewięćdziesiątych zeszłego stulecia - 1983 roku.


Początki Belkin były nadzwyczaj prozaiczne, marka została założona przez CEO, Chet Pipkin w garażu swoich rodziców. Już wtedy pasja twórcy była napędzana rozwiązywaniem potrzeb klienta. Wszystko zaczęło się od produkowania kablioraz przewodów do komputerów i odbywało się w godzinach wieczornych oraz w weekendy. Dzięki temu poświęceniu mógł sprzedawać swoje dzieła do lokalnych producentów oraz dealerów komputerowych.


Sprostał w ten sposób oczekiwaniom, związanym z rosnącą ilością komputerów osobistych. Od tego momentu rozpoczął się rozwój marki w Kalifornii oraz samym sercu Los Angeles. Dziś firma posiada trzy marki: Belkin, Linksys oraz WeMo - w celu poprawiania technologi, która łączy nas w działaniu i doświadczeniu, dostarczają produkty, które kochamy.


Belkin - znane jest przede wszystkim ze swojej prostoty i łatwości użytkowania. Etui Belkin wyróżnia cudowny minimalizm,
a bogactwo kompozycji kolorystycznych daje możliwość doboru rozwiązań odpowiadających odmiennym gustom. Linksys - przyczynił się do rozwoju bezprzewodowego nurtu na całym świecie. WeMo - jest liderem w dostarczaniu inteligentnych rozwiązań do domu, umożliwia ludziom monitorowanie, pomiar oraz zarządzanie ich elektronikom, oświetleniem w domu jak i również z dala od niego.

1 - 21 z 21 przedmiotów
1 - 21 z 21 przedmiotów

Darmowa wysyłka na wszystkie zakupy oraz darmowy zwrot