Lista produktów producenta: Catalyst

Firma Catalyst została założona w 2010 roku przez utalentowanego projektanta Josha Wright i June Lai, którzy razem udawali się na wyprawy wspinaczkowe i eksploracje terenów Hong Kongu. Josh i June potrzebowali sprzętu, który pomoże im uwiecznić wyprawy i jako kamerę wybrali iPhone. Jednakże telefon ten, jak większość obecnie dostępnych smartphonów, nie sprostałby trudom wypraw, stąd też pomysł powstania właśnie tej marki.
Markę Catalyst cechują świetnie wykonane, pancerne i wodoszczelne pokrowce na niemal wszystkie urządzenia marki Apple. Produkty marki Catalyst powstają po ty by umożliwić ludziom uwiecznianie i dzielenie się materiałami z wypraw, nie ważnie czy wspinaczkowych czy wspólnego nurkowania z przyjaciółmi. Projektowanie oparte na wielu specjalistycznych ekspertyzach oraz posiadanemu „know how”, pozwoliło stworzyć markę, która wypełniła lukę w rynku zabezpieczeń urządzeń mobilnych i stworzyła portfolio produktów jakiego jeszcze nie było.
Pokrowce z najnowszej linii Catalyst to akcesoria oferujące jedne z najlepszych zabezpieczeń na rynku. Certyfikat wodoszczelności do pięciu metrów i ochrona podczas upadków nawet z dwóch metrów, plasują je na miejscu lidera a nowoczesny design pozwala nadal cieszyć się wyglądem urządzenia przy zachowaniu jego funkcjonalności.
Użyte do stworzenia pokrowców, niezwykle wytrzymały policarbon, silikonowe uszczelki i zaślepki oraz wodoszczelne membrany zapewniają najlepszą ochronę i funkcjonalność urządzeń

1 - 6 z 6 przedmiotów
1 - 6 z 6 przedmiotów

Darmowa wysyłka na wszystkie zakupy oraz darmowy zwrot