Lista produktów producenta: Ferrari

Marka kojarzona ze sportowymi autami, luksusem i najwyższą jakością wykonania, związana jest z produkcją sportowych maszyn od 1947 roku, w którym to zaczęła działalność pod tą właśnie nazwą. Wcześniej w 1929 roku założyciel Ferrari, Enzo Ferrari powołał do życia drużynę wyścigową Scuderia Ferrari, do której, miedzy innymi, nawiązują stylistycznie akcesoria marki Ferrari.
Od samych początków po czasy obecne Ferrari było związane z wieloma znanymi markami samochodowymi jak Fiat czy Alfa Romeo. Przez te wszystkie lata stylistyka aut wyróżniała je z tłumów, a ich sukcesywna ewolucja szła w parze z sukcesami największych postaci świata wyścigów samochodowych takich jak Nicki Lauda czy Michael Schumacher. Z biegiem czasu Ferrari stało się marką silnie związaną z modą i najnowszymi trendami również ze świata techniki użytkowej.
Utarło się już, że produkty oznaczone logiem Ferrari to prestiż i wykonanie na poziomie najwyższym z najwyższych. Nakładki na tył telefonów, pokrowce zamykane, ładowarki samochodowe i inne akcesoria produkowane są z najlepszych dostępnych materiałów.
Nakładki na tył wykonane z perforowanego poliuretanu nawiązują stylistyką do drużyny Scuderia Ferrari, zamykane na bok pokrowce oraz wzornictwo wskazujące na użycie włókien węglowych, inspirowane są stylistyką maszyn formuły 1.
Marka Ferrari to wiele rozwiązań i niemal nieskończona możliwość konfigurowania swojej garderoby jak i zabezpieczeń urządzeń mobilnych takich jak telefony komórkowe i tablety.

1 - 24 z 56 przedmiotów
1 - 24 z 56 przedmiotów

Darmowa wysyłka na wszystkie zakupy oraz darmowy zwrot