Lista produktów producenta: Knomo

Powstała w 2004 roku, londyńska firma, została założona przez dwójkę przyjaciół, którzy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Nudne męskie torby i torebki damskie, które nie wiele się zmieniły od lat pięćdziesiątych, wymusiły na założycielach stworzenia bardziej dopasowanych do dzisiejszych czasów produktów.
Elastyczne środowisko pracy przepełnione pasją – to jest właśnie KNOMO. Produkty KNOMO projektowane są w biurze , domu i podczas podróży z myślą o ludziach potrzebujących przemyślanych rozwiązań ułatwiających przenoszenie przedmiotów codziennego użytku takich jak telefony komórkowe, tablety, ładowarki, portfele i wiele innych.
‘’Life organised’’ to (jedna z kilku) linii projektowania, która daje nam produkty niesamowicie przemyślane i ułatwiające korzystanie z naszych mobilnych urządzeń i ich akcesoriów. Nazwa KNOMO to połączenie dwóch angielskich słów KNOwledge (wiedza) i MObility (ruchliwość, mobilność).
Produkty KNOMO to torby damskie i męskie, plecaki, organizery, torby podróżne i pokrowce na telefony komórkowe, tablety i laptopy. Produkty z logiem firmy KNOMO to najwyższa jakość wykonania i najlepszej jakości materiały.

1 - 9 z 9 przedmiotów
1 - 9 z 9 przedmiotów

Darmowa wysyłka na wszystkie zakupy oraz darmowy zwrot