Lista produktów producenta: Mercedes Benz

Marka Mecedes–Benz budzi jedno skojarzenie – prestiż. W roku 1883 Karl Benz założył firmę Benz & Co.,natomiast w 1890 roku swoją firmę pod nazwą Daimler-Motoren-Gesellschaft otworzył Gottlieb Daimler. Te niezależne zdarzenia doprowadziły później do połączenia obu marek pod słynnym logiem trójramiennej gwiazdy w kole. Owe ramiona symbolizują ‘’obecność motoryzacji na wodzie, lądzie i w powietrzu’’ (kierunki rozwoju, obecności marki według Adolfa Daimlera).
Od samego początku istnienia marki stawiano na jakość i innowacje, z którymi w parze idzie hasło „the best or nothing” (w wolnym tłumaczeniu: najlepsze lub nic). Jako jedna z najstarszych marek samochodowych znana z luksusowych samochodów, autobusów, ciężarówek i furgonetek, Mercedes-Benz napisał własną, jakże znaczącą historię motoryzacji opiewającą na około pięćset pięćdziesiąt pojazdów (trzysta pięćdziesiąt aut osobowych, sto czterdzieści aut wyścigowych i sześćdzięsiąt pojazdów użytkowych, wliczając produkcje firm Benz i Daimler przed połączeniem). Produkcja oparta na kilku kluczowych kryteriach takich jak jakość, fascynacja, innowacja i bezpieczeństwo, została zaimplementowana również w produkcję etui na telefony komórkowe noszące słynne logo.
Eleganckie i stylowe etui na flagowe telefony liderów branży, podkreślają status posiadacza owego pokrowca jak i przywiązanie do tradycji. Każde etui, czy są to tak zwane hardcase (plecki na tył), czy otwierane na bok (bookcover) jak i w dół (case cover) posiadają logo tej jakże zasłużonej marki.
Podsumowując Mercedes-Benz to marka z solidną historią, którą cechuje jakość, prestiż i elegancja, od teraz dostępna również w formie etui na urządzenia mobilne.

1 - 24 z 49 przedmiotów
1 - 24 z 49 przedmiotów

Darmowa wysyłka na wszystkie zakupy oraz darmowy zwrot