Opinie o Nas

Corvette

Corvette to marka, która do niedawna była obecna na rynku jako Chevrolet Corvette. Przez ponad pięćdziesiąt lat istnienia marki, pojawiło się pięć generacji tych słynnych amerykańskich aut sportowych pod szyldem Chevroleta by w 2005r. stać się samodzielną marką należącą do koncernu General Motors.
Markę Corvette założył miłośnik aut sportowych Harley Earl a pomysłodawcą nazwy jest Myron Scott, którego zainspirowały niesamowicie zwrotne, małe statki fregatowe.
Logo Marki Corvette to kolejne nawiązanie to sportowych aspiracji samochodów, które już od samego początku cechowały ciekawy wygląd i ponadprzeciętne osiągi.
Linie pokrowców do telefonów komórkowych produkowane na licencji General Motors posiadają logo Corvette a także Chevrolet’a. Każde etui jest wykonane z największą starannością i przywiązaniem do szczegółów oraz umieszczone w oryginalnym opakowaniu z logiem GM.
Etui na telefony marki Corvette występują w wielu wariantach, każde z nich ma odmienny styl, w którym nie tylko fan owej marki znajdzie coś dla siebie.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Kategorie

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Najczęściej kupowane